Mutki Küllüce İlkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (15.01.2020): Bitlis Mutki Küllüce İlkokulundan Hanife öğretmenimizin öğrencilerine kitap gönderen Turhan Böler'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (15.01.2020): Bitlis Mutki Küllüce İlkokulundan Hanife öğretmenimizin öğrencilerine oyuncak gönderen Mine Şahin'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (15.01.2020): Bitlis Mutki Küllüce İlkokulundan Hanife öğretmenimizin öğrencilerine kırtasiye, eğitici kartlar, boya malzemeleri ve puzzle gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

 

Merhaba Bitlis'in Mutki ilçesi Küllüce ilkokulunda okul öncesi öğretmeniyim. Sınıfımızın oyuncak, çocuk kitabı ve kırtasiye malzemesi eksiği var. Hatta oyuncak yok denecek kadar az. Yardımcı olursanız çok seviniriz. Şimdiden teşekkürler

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...