Uğrak İlkokulu AS

Güncelleme (30.10.2019): Batman Uğrak İO Nurşah Öğretmenimize kitap desteğinde bulunan “Deniz Öktem’e” teşekkürler.

Güncelleme (15.10.2019): Batman Uğrak İO Nurşah Öğretmenimizin çocuklarına kalem, silgi, kalemtraş, yapıştırıcı, lego puzzle, oyuncaklarla destek olan “Özer Yılmaz’a” destekleri için çok teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (15.10.2019): Batman Uğrak İO Nurşah Öğretmenimize kitaplık gönderen “Esra Gölsel ve Nur Aslan Özkaya’ya” teşekkür ederiz

 

8 kız - 2 erkek öğrenci olan anasınıfımızda kitaplık, oyuncak, kitap, eğitici oyunlar masa ve sandalye gibi ihtiyaçlarımız var. Çocuklarımız için daha etkili bir eğitim içinize yardımcı olmak isteyen gönüllülere burdan ulaşmak istiyorum, şimdiden çocuklarım adına teşekkür ederim😊

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...