Hasankeyf Tepebaşı İlkokulu AS

Güncelleme (31.10.2019): Batman Hasankeyf Tepebaşı İO Hilal Öğretmenimize kalem, silgi, kalemtraş, pastel boya, oyun hamuru, fon kartonu, sıvı yapıştırıcı, lego ve çeşitli oyuncaklar ile destek olan “Özer Yılmaz’a” teşekkür ederiz.

 

Sınıf mevcudum 15 kişilik. 5 kız 10 erkek. Anasınıfı. Hiçbir oyuncakları yok. Tamamen boş sınıf sadece 2-3 tane büyük yaşlara göre masa sıralar var. Sınıfta malzeme olmadığı için etkinlik yapamıyorum, masa ve sandalyeler büyük yaş grubu olduğu için çocuklar çok zorlanıyor. Sınıfta masa sandalye oyuncak kırtasiye malzemesine çok acil ihtiyacımız var, çocuklarla hiçbir etkinlik yapamıyoruz .

Gönüllü arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim🙏🏻🌹

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...