Doğankavak İlkokulu AS

Güncelleme (16.10.2019): Batman Doğankavak İO Tuğba Öğretmenimize kırtasiye ve hikaye kitapları ile destek olan “Merve Kurban ve Baybars Al’a” çok teşekkür ediyoruz...

 

10 kız - 10 erkek anasınıfı öğrencim vardır. Köyümüzün ve çocuklarımızın imkanı oldukça düşüktür. Onların da diğer çocuklar gibi güzel bir ortamda ders işleyebilmeleri için bizler ön ayak oluyoruz, sizin de desteklerinizi bekliyoruz. Anasınıfı öğrencileri için hikaye kitabı, eğitici materyal, oyuncak, kitaplık, halı, perde, sandalye, boya vb. kırtasiye malzemeleri, sınıfımızı oluşturmak için bunlara ihtiyacımız vardır, şimdiden çok teşekkür ederiz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...