Danalı İlkokulu

Güncelleme (11.11.2019): Batman Danalı İlköğretim Okulu Hatice öğretmenimize projeksiyon cihazı gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

 

Merhaba. Danalı ilkokulu'nda 4. Sınıf öğretmeniyim. Kırsalda yaşayan çocuklarımıza fırsat eşitliği sağlamak adına uzattığınız yardım eli için gönülden teşekkür ediyorum. Günümüz fen ve teknoloji öğretiminde eğitim materyali olarak bilgisayar oldukça önemli bir ihtiyaca dönüştü. Sadece tebeşir ve kara tahtanın olduğu bir okulda yaparak, yaşayarak öğrenmeden basit bir görsel sunu izlemekten bile mahrum olan öğrencilerim adina sınıfımız için bilgisayar ve projeksiyon talep ediyoruz. Nitelikli bir öğrenme ortamı sağlamak için bu ihtiyacimizi karşılarsanız sevinç duyarız.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...