Dağyolu İlkokulu AS

Güncelleme (20.02.2020): Batman Dağyolu İO Rukiye Öğretmenimizin sınıfına çeşitli temizlik malzemeleri göndern olan ismini vermek istemeyen gönüllümüze teşekkür ederiz.

Güncelleme (23.10.2019): Batman Dağyolu İO Rukiye Öğretmenimize kırtasiye malzemeleri gönderecek olan “Ece Turan Çini ve Meltem Albayrak Dalak’a” teşekkür ederiz.

Güncelleme (17.10.2019): Batman Dağyolu İO AS Rukiye Öğretmenimizin sınıfına ikinci el oyuncaklar, kırtasiye malzemeleri ve ayakkabılar ile destek olan “Şeyda Gök’e” teşekkür ederiz.

 

Merhaba bizim okulumuz merkezden uzak küçük bir köy okuludur. Anasınıfı malzemelerine ihtiyacımız bulunmaktadır. toplam 10 öğrencimiz 7 kız 3 erkek öğrenci bulunmaktadır. İhtiyaç listemiz (temizlik malzemesi, sandalye, anasınıf minderleri, oyuncak, kuru boya, sulu boya, parmak boya, A4 kağıdı, fon karton, elişi kağıdı, renkli A4 fotokopi kağıdı, yapışkanlı eva, renkli keçeler, pirit, oyun hamuru, boyama defterleri, bant, kalem, silgi, kalem açacağı, kitaplar, kalemlik ). Ayrıca sınıfta beyaz tahtaya ihtiyaç vardır. Şimdiden teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...