Atbağı İlkokulu AS

Güncelleme (16.10.2019): Batman Beşiri Atbağı İO AS Fatma Öğretmenimizin çocuklarının örgü atkı, bere ve kırtasiye ihtiyacını karşılayan “Serap Deveci'ye” teşekkür ederiz.

Güncelleme (16.10.2019): Batman Beşiri Atbağı İO AS Fatma Öğretmenimizin çocuklarının bot ve mont ihtiyacını karşılayan “Ayşe Mine Yurdagel’e” teşekkür ederiz.

 

Merhabalar ben Atbağı Köyü Beşiri / Batman ilköğretim okulu anasınıfında görev yapmaktayım. Öğrencilerim İçin kışlık mont ayakkabı atkı bere artı kırtasiye ve eğitici oyuncak yardımlarınızı bekliyoruz. 5 kız 5 erkek toplamda 10 öğrencim var. Ayrıca okulumuz için iç ve dış boya yardımını yapmak isteyen gönüllerimiz varsa onlara da şimdiden çok teşekkürlerimizi yolluyoruz. Yardımlarınız ve ilginiz için size, bu imkanı bize tanıdıkları için de okul kutusu ekibine sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz...

Kız öğrenci ayakkabı numaralarım: 30,32,33,29,29

Erkek öğrenci ayakkabı numaraları 30,30,28,25,31 

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...