Yayalar Okçular İlkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (16.03.2020): Batman Yayalar Okçular İlkokulundan Semra öğretmenimize yazıcı gönderen Muhammet Mustafa Ateş'e teşekkür ederiz.

 

Merhabalar, ben Batman'ın Kozluk ilçesinin Yayalar Okçular İlkokuluna yeni atandım.Tek öğretmenli birleştirilmiş sınıf öğretmeniyim. Okulumuz çok bakımsız ve kötü bi durumda her anlamda birçok eksiği var çok zor şartlar altında çocuklarıma eğitim vermeye çalışıyorum. Okulun eksikleri saymakla bitmez ama en acil olanlarını söyleyecek olursam okulumuzun fotokopi makinası ve bilgisayarı çalışmıyor. Siz değerli hayırsever, gönül dostlarımızın desteklerine çok ihtiyacım var. Lütfen çok acil ulaştırabilirseniz beni çok mutlu edersiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...