Mehmet Emine Öncü İlkokulu

Güncelleme (01.11.2019): Antalya Mehmet Emine Öncü İO Emine Öğretmenimize eğitici hikaye kitapları gönderecek olan “Meltem Nebipaşagil’e ve Ayşe Tuba Mergen'e” teşekkür ediyoruz.

 

Merhaba Antalya’da görev yapıyorum ve 1. Sınıf okutuyorum velilerim sınıfım ve öğrencilerim için ellerinden geleni yaptılar ama daha fazlasını da karşılayacak imkana sahip değiller maalesef. 1. Sınıf olan öğrencilerime okuma sevgisini aşılamak için daha okumaya geçmeden içinde kitapların bulunduğu ilgi çekici güzel bir okuma köşesi hazırlamak istiyorum bunun için yardımlarınıza ihtiyacım var. Bu isteğimizi ihtiyaçlarımıza yardımcı olabilecek gönlü güzel insanlara ulaştırıp ihtiyaçlarımızın karşılanmasına vesile olup öğrencilerimi sevindirirseniz çok sevinirim.

Eksiklerimiz: *kitap dolabı *16 sıra için sıra masa örtüsü ve minder *1. Sınıf seviyesinde hikaye kitapları ve seviyeye uygun eğitici kitaplar

İyi çalışmalar...

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...