Palandöken İlkokulu

Güncelleme (13.01.2020): Ağrı Palandöken İlkokulu'ndan Meltem öğretmenimize temizlik ve kırtasiye malzemeleri gönderen Erdem Türker'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (02.12.2019): Ağrı Palandöken İlkokulu'ndan Meltem öğretmenimizin öğrencilerine kırtasiye malzemesi gönderen Reyhan Denkler'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (04.11.2019): Ağrı Palandöken İO Meltem Öğretmenimizin çocuklarına oyuncak gönderen “Ankara / Batıkent Kürşad Bey ilkokulu 3/B sınıfı, Beyhan Baran ve Öğrencilerine” teşekkür ederiz.

Güncelleme (03.11.2019): Ağrı Palandöken İO Meltem Öğretmenimize elektrikli ısıtıcı desteği sağlayan “E. Şahin’e teşekkür ederiz.

 

Okulumuz 35 öğrencilidir. 2 adet birleştirilmiş ilkokul sınıfı, 1 adet okulöncesi sınıfı mevcuttur. Kırtasiye malzemeleri (özellikle A4 kağıdı), soba kovası, 2 adet koyu renk perde, temizlik malzemeleri, elektrikli ısıtıcı ve odun belli başlı ihtiyaçlarımızdır.

Teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...