Burnubulak İlkokulu Anasınıfı

Güncelleme (02.01.2020): Ağrı Burnubulak İlkokulu Anasınıfından Büşra öğretmenimizin öğrencilerine kırtasiye malzemeleri gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (05.02.2020): Ağrı Burnubulak İlkokulu Anasınıfından Büşra öğretmenimizin öğrencilerine oyuncak gönderen Seda Özdemir'e teşekkür ederiz.

 

8 kız 4 erkek öğrencim var. Okulumuzun anasınıfı için müzik aletlerine, kuklalara,evcilik oyuncaklarına,arabalara,legolara ve özellikle kırtasiye malzemesine ihtiyacımız vardır. Anasınıfımızı kaplayacak 60 m2 parkeye ihtiyaç vardır. Yardımcı olursanız cok seviniriz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...