Okul Kutusu Gönüllüleri

Okul Kutusu'na devamlı ve düzenli olarak yardım eden kişi, kurum ve organizasyonlara buradan ulaşabilirsiniz...


2018 Gönüllüleri

Okullarımıza yardım eden Ahmet İyihuylu, Ali Direk, Aytekin Yıldırıcı, Can Karaşıklı, Cem Sak, Cenk Cüneyt Taş, Cevat Hassa, Egemen Egemenoğlu, Emre Bayral, Fatih Kazdal, Hakan Sevim, Harika Akkartal, Harun Çay, Hüseyin Yazıcı, İlkay Ersoy, İmdat Sarıalioğlu, İnan Ekici, Koray Akyüzlü, Koray Vural, Levent Tınaz, Mehmet Soday, Mesut Katıksız, Murat Aral, Mustafa Usul, Naile Özmen, Necla Çelik, Özgür Kara, Saim Dinç, Serap Ersoy, Serdar Erdoğan, Serkan Taştan, Sinan Öztimur, Şafak Kürkçü, Şahap Güven, Tarık Özer, Tolga Özgül, Ümit Işık, Virma Sökmen ve Yaşar Karatay’a teşekkür ediyoruz...


Can Makina Sanayi

2018-2019 Yılı içerisinde 30'dan fazla okulumuza birçoğu Can Makina Sponsorluğunda; olmak üzere yardım gönderen; Mehmet Demirkartal, Zeynep Demirkartal Yener, Demir ve Derin Demirkartal, Nergiz Pireci, Melike Yerlikaya, Ada Karabulut (Nesrin Karabulut), Bahar Erdem, Meriç Memiş, Necmettin Dayan, Tuba Atay, Sercan Atay, Ateş Atay’a teşekkürler.


Nako Elden Ele Örgü Projesi

Nako El Örgü Yünlerinin başlattığı "Elden Ele Örgü Projesi" kapsamında pek çok okulumuza kışlık atkı-bere, yelek, çorap, eldiven gibi ihtiyaçlar ulaştırıldı. Destekçimiz oldukları için kendilerine ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.


Bil İlmek Bin Yürek Organizasyonu

Bir İlmek Bin Yürek Kadınları, Türkiye'nin 18 farklı ilinde bir araya gelip; Okul Kutusu öğrencileri için birbirinden güzel kışlık atkı ve bereler örerek 2017-2018 yılları arasında pek çok okulumuza yardımcı oldular. Bazı okullarımıza eldiven, çorap, mont gibi ihtiyaçlar göndererek yüreklerinin büyüklüğünü ortaya koydular. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.


Hep Biriz Platformu

Zaman zaman Okul Kutusu bünyesinde ki okullarımıza kırtasiye ve kışlık bot ve mont yardımı yapan Hep Biriz Platformu her zaman destekçimiz olarak yanımızda olmuştur. Kendilerine teşekkür ediyoruz...


iletişim