Oyuncu Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer'den Okul Kutusu'na Destek

Yazar:

Bugün platformumuz için dizi setinde bir video çekip kendi sosyal medya hesaplarından yayınlayarak projemize Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’den çok güzel bir destek geldi. Bu destekleri sayesinde platformumuzu pek çok gönüllümüze de duyurma fırsatımız oldu.

 

Videonun paylaşılması sonrasında Furkan Bey, “ - Projeye bir desteğimiz oldu mu, dikkat çekmek için yardımcı olabildik mi? diye sormuş ”. Ona en güzel cevabı yine kendi takipçileri verdi. İlerleyen günlerde Furkan Bey’in doğum gününde ona bir hediye vermek isteyen takipçileri sosyal medya hesabımız üzerinden bizimle irtibata geçti ve Batman’da bilgisayar ve yazıcı bekleyen bir okulumuzun ihtiyaçlarını üstlendiler.

Okul Kutusu olarak hemen Ayşe öğretmenimizle irtibata geçtik, gönüllülerimizle Ayşe Öğretmenimizi buluşturduk, kendi aralarında birleşen Furkan Bey’in hayranları alımı yapıp okulumuza gönderdi.

Furkan Bey’in doğum gününe iki gün kala, Ayşe Öğretmenimiz bize çok güzel bir sürpriz yaptığı video ve fotoğraflar gönderdi. Sınıf olarak bir araya gelmişler, yeni bilgisayar ve yazıcılarından Furkan Bey için çıktılar alarak sınıflarını süslemişler ve onun doğum gününü kutlamışlar. Bu samimi fotoğraflar için kendilerine teşekkür ederek sosyal medya üzerinden organize olduk ve 27.Ekim Pazar günü hazırladığımız görsel ve fotoğraflarla kendisini etiketleyerek Okul Kutusu ekibi olarak doğum gününü bir kez de biz kutlamış olduk.

 

 

 

 

 

 

 

O kadar güzel bir jest oldu ki Furkan Bey’de bizlere bir teşekkür mesajı yazıp yayınlayarak mutluluğunu dile getirdi…

Bu güzel organizasyona imkan sağlayan Leyla Yazgıç, Yıldız Benli (Ins: @fpalalist), Güler Acar (Ins: @glracr07), Canan Narin (twtr: @NejSun), Gülseren Demir, Hatice Bahşi, Reyhan Okur, Nimet Çeliktaş, Zübeyde İncedal, Suzan Saygın, Adviye Erdemli, Müberra Yıldız ve Lale Alacalı’ya çok teşekkür ederiz.

Daha nice güzel organizasyonlarda buluşmak dileğiyle…