Okul Başvuru Formu

Başvurularımız Eylül 2019'da başlayacaktır...

Aşağıdaki alana yazacaklarınız yönetici onayından sonra web sitemizde "Okullar" sayfasında ve sosyal medya hesaplarımızda yayınlanacaktır.1.Okul Fotoğrafınız (Yatay):

 

2.Okulunuzun İli:

 

3.Okulunuzun Tam Adı (İlkokul - Ortaokul - Lise Belirtiniz):

 

4.Sınıf Öğretmeninin Adı Soyadı:

 

Önemli Not: Aşağıdaki alanda sınıfınızın ve öğrencilerinizin kırtasiye malzemesi, kışlık kıyafet, oyuncak... vs gibi ihtiyaç duyduğu şeylerin listesini, kız ve erkek öğrenci sayınızı ve taleplerinizi açıkça yazabilirsiniz.
Kız ve erkek öğrencileriniz için ayakkabı talebiniz varsa lütfen kaç adet ve kaç numara ayakkabı istediğinizi yazınız. Mont talebinizde beden numarası veya yaş bildirmeyi unutmayınız.
Lütfen bu alanda kişisel bilgilerinizi, öğrencilerinizin adını ve soyadını paylaşmayınız.

5.Gönüllülerimize Yayınlamak İstediğiniz Mesajınız:

 

Aşağıdaki alanda yazacağınız iletişim bilgileri Okul Kutusu veri tabanında saklanmakta olup, sadece okulunuza yardım göndermek isteyecek gönüllülerle paylaşılacaktır.
İletişim bilgileriniz web sitemiz üzerinde veya sosyal medya hesaplarımızda yayınlanmamaktadır.

6.Öğretmen Telefon No:

 

7.Öğretmen Instagram, Facebook Messenger, yada Twitter Adresi:
Size en hızlı nereden ulaşırız?

 

Yukarıda talep etmekte olduğunuz bilgilerin boş bırakılması, özellikle iletişim bilgilerinin verilmemesi yada aynı yıl içerisinde halihazırda açılmış bir ilanınızın olması durumunda ilanınız yayına alınmayacaktır. Teşekkür ederiz...


Bu başvuru formunu tamamladıktan sonra gönder butonunu tıklamanız durumunda sizden talep edilen kişisel verilerinizi platformumuzla paylaşmayı kabul etmiş oluyorsunuz.** "Mesajınız alınmıştır, teşekkür ederiz." Sayfasına yönlendirildiğinizde başvurunuz kaydedilmiş olur...

** Herhangi bir teknik sorunla karşılaşırsanız ekran görüntüsünü iletisim@okulkutusu.org adresimize iletebilirsiniz...